תמונות הדפסה על קנבס– לבית ולמשרד
יש הבדל בין למסגר את התמונה שצילמתם בגודל סטנדרטי ולמסגר אותה, או להדפיס אותה בגדול על קנבס. אם כבר ליצור, אז למה לא בגדול? וגם בזול. תמונות מודפסות על קנבס הן הלהיט האחרון באופנת קישוט החדר והקירות, וניתן להוכיח מתוך קטלוגים עכשוויים לעיצוב. 
לפני מספר שנים – בעידן תמונות הפילם, היה צריך להגיע אל הצלם או אל המעבדה לצילום, על מנת שיוציא עותק של הצילום כל פני יריעה גדולה ורחבה. היופי הוא לשמור על איכות התמונה אחד לאחד, והכול באיכות גבוהה, ובגימור איכותי – כשהתמונה פרושה גם על פני המסגרת והשוליים. כך גם תמונה קטנה יכולה להיראות טוב ולא מפוקסלת, וגם אם כן – ניתן לערוך עליה ריטושים ואינטרפולציה באמצעות תוכנת גרפיקה.

תמונה על קנבס – לבית
אתם רוכשים סלון חדש? מרהטים את חדש השינה או שמעוניינים לעשות לו שינוי אופי וצורה? אחת השיטות היא להלביש את קירות הבית בקישוט מתאים וחופף, מתכתב עם שאר הרהיטים בחדר – בין אם באמצעות הגוון או בין אם באמצעות המסר שמובע בתמונה.

תמונה על קנבס – למשרד
אתם רוצים לשמור על חוש ההומור באויר – גם כשאתם לא מדברים במשרד או בפינת ההמתנה של האורחים? ניתן להדפיס על קנבס כל תמונה שרוצים – מתמונת הצוות באחת הישיבות או המפגשים, או בין אם זו תמונה מהספארי. כך או כך, יש בתמונות הללו תמיד משהו מעורר השראה, אינטרפרטציה או תגובה של מצב רוח טוב.

זה לוקח רק כמה דקות
רוצים להיות ספונטאניים ולהפיק את התמונה הכי יפה שלכם על קנבס? זה יכול לקחת כמה דקות...בלבד. כמה דקות שלאחריהן תוכלו לחייך בחזרה אל המשפחה או אל בן או בת הזוג שנמצאים בחו"ל, להכין את התמונה לקראת אירועי המצוות או לשמח את הלב של אחד החברים ביחד עם תמונה שאתם יודעים שהם אוהבים.