ציור על קנבס ענק
 
בכל חדר עשוי להיות ציור שונה על הקנבס; בחדר הילדים יהיה קנבס צבעוני עם דמויות מסדרות או סרטים, חיות ועוד. בחדר המגורים תהיה השתכללות – התאמת הציור על גווניו לטקסטורה ולעיצוב מדויק יותר ומכוון של החלל המעוצב.

רכישה מכוונת של קנבס לבית או למשרד מחייבת בדיקת מימדים – איזה גודל יתאים לקיר החשוף שצריך "טיפול ויזואלי אסתטי"? יצירה בנאלית בשחור לבן יכולה לרענן במקומות שבהם הקיר צבוע בגוון מיוחד או כשכל החדר מעוצב בצבעי שחור – לבן בתיבול של צבע נוסף מסוים. הדפסה על בד שהיא צבעונית תתאים לקירות "אנמיים" שחשוב להכניס בהם עניין או למשוך את העין עם מסר מסוים שהוא בצבע. זה פשוט למצוא את היצירה הנכונה על הקנבס, או אפילו להכין אותה בכוחות עצמכם.

לקשט את הסלון בקנבס
קנבסים אלו בדים מתוחים ואלו מאפשרים לפני מתיחתם הדפסה על פניהם או ציור בצבעי ציירים. אפשר כמובן להשתמש ביצירה מקורית ומעניינת ואפשר לבחור אחת מהיצירות מתוך אוסף יצירות קיים – בין אם הוא נמצא בחנות או באתר האינטרנט, וניתן להעתקה ולשימוש על פי זכויות יוצרים או היתר החנות.

להכין ציור על קנבס ענק
התמונה שלכם על הקנבס יכולה להיות משופצת באמצעות מכשור מיוחד, כישרון ואהבה לנושא. לאחר ייבושה של היצירה ניתן לרסס מעליה חומר שייצב אותה וישמור עליה מפני פגעי הזמן וחומרים אחרים שעלולים לקצר את חיי התמונה על הקנבס. ניתן להיעזר בחומרים מחנויות לציוד משרדי או להדפסות על קנבס.

לעטר את החיים בצבע
אתם רוצים לשנות מצב רוח? זה הזמן לשנות אוירה, להישיר מבט אל האופק ולדמיין את הקנבס הבא שלכם... אין גבול לאפשרויות שעולות מעל לפני השטח, רק נותר להגשים זאת ולהדפיס. על כן, מבלי להשקיע סכומי עתק, ניתן להפיק את היצירה הבאה פרי עבודת יד – בצבעים שונים, בפסיפס, בעבודה משולבת של כמה חומרים שונים שמשתלבים זה בזה, מראות ועוד רעיונות ייחודיים ומקוריים -  ואולי אפילו למסגר אותה.