עיצובי קנבס - מתנה מקורית 
עיצוב בקנבס הוא פיתרון יצירתי למי שאוהב לייצר ולצייר ולהדפיס יצירתו על גבי קנבס, כמו גם למי שנצמד לצו האופנה במה שקשור לעיצוב. מדובר ברעיון מיוחד ואישי למתנה מקורית. 
כשחושבים על מתנה מקורית למישהו, זו תהיה מתנה בלתי נשכחת, כזו שתלווה לאורך זמן. על הקריטריון הזה יכול לענות עיצוב בקנבס, שאותו ניתן לשנות בכל הזדמנות נבחרת מחדש – עם קנבס מודפס בעיצובים משתנים על פי מצב הרוח או ההקשר, הצבע הדרוש למילוי בחדר או לפי צו האופנה והיצירתיות. ניתן להדפיס עליו הדפסי טפט דקורטיביים, תמונות נפוצות שניתן להשתמש בהן או תמונות הפרופיל של האדם האהוב עליכם מהרשת החברתית. כל דבר יכול להיות מודפס על קנבס, בתנאי שהוא עומד בתנאי החברה שמדפיסה זאת.

איך לייצר רעיון מקורי להדפס על קנבס
הדפסה על קנבס היא רק דרך לבטא את הרעיון שישנו בראש. את הביצוע מייצרים אצל חנות להדפסי קנבס, ואילו את הרעיון ניתן לדלות מתוך ההיכרות עם אותו אדם – אתם רוצים להעניק לו משהו שיעשה לו מצב רוח טוב וילווה אותו לאורך היום כשהוא בביתו או במשרד? חשבו על גודל מתאים של קנבס ועל רזולוציה מתאימה, על הצבע שיתאים ועל פרטים נוספים.

להשתמש בצילומים מוגדלים
ביליתם חופשה מקסימה בחו"ל ביחד ורוצים להדפיס רגעים בלתי נשכחים? יש לכם משפט מיוחד לומר או ציור שרציתם להגדיל? הנה ההזדמנות – הקנבס הוא הזדמנות להגדיל או לשנות פורמט ממוחשב של הקובץ השמור. מדובר בהוצאה שמחירה אינו גבוה באופן יחסי, והמוצר בר השגה בזמן מהיר.

מידה טובה של אסתטיקה
מי שמעוניין, יכול להתייעץ עם צוות חנות ההדפסות, אשר לרוב עוסקים בגרפיקה ממוחשבת ובנושאים אסתטיים. מי שמעוניין לקבל ניצוץ לרעיון מיוחד – יכול גם הוא להיעזר בצוות המקצועי שנמצא בחנות ציוד משרדי וקנבסים.