הדפסת פוסטרים על קנבס 
 
ניתן לומר שהדפסה על קנבסים הפכה להיסטריה המונית, לעיצוב מוביל על קירות משרדים ובבתים פרטיים, ויש בעיצוב הזה משהו מרענן, במיוחד כשניתן להחליף באופן תדיר את הקנבס התלוי.

הקנבס משמש להצגת מראות ויזואליים – בין אם זה ציור בשמן, באקריליק, בחומרים משולבים ואפילו הדפסה על גביו; כך שיכול להיות שגם אם הזמנתם קנבס בהדפסה מחנות – עדיין יש לכם דרך אמנותית לבטא וליצור מוצר חדש וייחודי לגמרי, לא שבלוני, שיתלה על גבי הקיר בבית או במשרד, ואולי אפילו יוענק במתנה לאחד החברים שלכם. אפשר לבחור כל תמונה שהיא מתוך מבחר התמונות – גם אם זה צולם במכשיר סלולארי או שהושבח בתוכנה גרפית – ולשלוח להדפסה. 

פוסטרים על גבי קנבס?
אתם רוצים להדפיס תמונה בכמות מסחרית, על מנת למכור אותה לאחר מכן כמוצר דקורטיבי? במקביל לציור על הבד, ניתן ליצור הדפסים שהם למעשה רפרודוקציות של מה שציירתם כבר. כדי להזמין את היצירה המועדפת בגדלים הרצויים, ניתן להזמין זאת באופן וירטואלי ישירות מתוך אתר האינטרנט – רוב האתרים מציגים את הגדלים האפשריים, ויש לקחת בחשבון כי גודל לא מותאם עלול "למרוח" את התמונה או לשבש אותה.

לבחור מקום שמדפיס באופן איכותי
רק הדפסה איכותית היא צוואר הבקבוק של היצירה הסופית כדי להפוך למושלמת. מסיבה זו, חשוב לבחור מקום שכבר יש אודותיו המלצות חמות לגבי תוצרת המדפסת שלו – לרבות בפורמטים שנשלחו אל אותה החנות. 

לצפות את התוצרת הסופית בלכה?
יש מי שאוהב להוסיף כל מיני תוספות יצירתיות על מנת לשמר את התוצאה הסופית במלוא רעננותה או להוסיף גימור מקורי כמו למשל מסגרת פסיפס ואפילו מסגור; אלו תוספות שיכולות לבוא בחשבון בכל הדפסה ויצירה. כמו כן ניתן להוסיף גם אפקטים מיוחדים להדפס עצמו בשלב שלפני ההדפסה באמצעות תוכנות גרפיות.