הדפסות מיוחדות על קנבס
קיר ללא תמונה או צילום הינו קיר עירום, וישנם פתרונות קישוט חסכוניים ויצירתיים ששומרים על הרעננות של אותו חדר מדרגות, פינת עבודה, מסדרון או סלון.
בשנים האחרונות ההדפסות על קנבס הופכות ליותר נפוצות ומקובלות בתלייה על כתלי מרחבי המגורים, מסדרונות של מקומות עבודה ובמקומות ציבוריים כמו גם בבתי קפה ובמסעדות, באולפנים שונים ובכל מקום אחר. ההדפסות על קנבס מתרבות ככל שיצירתם הופכת לזמינה ונגישה; מעתה, כל מי שצילם דבר מה בטכנולוגיית הטלפון הסלולרי שלו או בטאבלט וגם במצלמת החובבים שלו יכול להעלות את התמונה על פני משטח גדול יותר מאשר על פני המסך. ומדוע להדפיס זאת על קנבס יותר מאשר על פני נייר צילום איכותי וגדול? ראשית – מדובר על הבדל מטורף במחיר, ובאופן זה התמונה מייצרת אפילו מסגרת ייחודית על פני נפח הקנבס.

הרזולוציה תלויה באיכות התמונה 
כדי לקבוע את איכות התמונה על פני הקנבס, חשוב לעשות בירור לפני ששולחים את התמונה או את הצילום לפיתוח ולהדפסה. כמו כן, חשוב להתייעץ גם בנושא התוכנה הגראפית בה משתמשים כדי לפתח את התמונה. ישנה יכולת לשפץ את התמונה ולהשביח אותה על אף שבהגדלה עלולים לראות את ה"טעויות" שבתמונה.

פתרון זול ואסתטי
מי שמבקש לרענן את הסביבה שלו בתליית אובייקטים בצבעים מגוונים שמתחדשים, יכול להשקיע אחת לחודש בייצור קנבס מודפס בתמונה מפתיעה אחרת. על פי השיטה הזו, הסביבה האסתטית לעולם לא משעממת, והאנרגיות מחיות ונעימות יותר. ההוצאה הזו ממילא נחשבת לזולה יחסית למוצרים אסתטיים אחרים.

מי מכין את הקנבסים המודפסים הללו?
ישנם אתרי אינטרנט כיום שמאפשרים שליחת ההדפס על גבי פורמט מוסכם מראש, כשגודל הקנבס נבחר באמצעות האתר בגדלים שהוגדרו מראש וכן גם איכות הקנבס שתקבע את עמידותו של הקנבס לאורך שנים, ההדפסה והגימור נבחרים – ביחס ישר למחיר. בחלק מן האתרים ניתן לקבל את המוצרים המודפסים גם בשליחות.